آبـکـنـار مـا

مـطالـب فـرهنـگـی خـطـه زیبـای آبـکـنـار

آقای فردوسی پور
ساعت ٩:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٩/٩  کلمات کلیدی: آقای فردوسی پور

آقای فردوسی پور سلام،

 

 

 

ما می خواستیم ایمیل های ما به دست شما برسد تا بتوانیم به شما این پیام را برسانیم که باشگاه اتحاد آبکنار همان چند نفر نیستند که نامه نوشته اند و ما همه از اعضای باشگاه یا هواداران آن هستیم .

ما می خواستیم از ظرفیت رسانه ای که شما برای ورزش کشور ایجاد کرده اید استفاده کنیم و با جلب نظر جنابعالی و مطرح کردن نامه در پر بیننده ترین برنامه ورزشی، سوژه ای هم به دست مسئولین ورزش منطقه داده باشیم تا به خدمت رسانی بر انگیخته شوند.

ولی از قرار معلوم امکان مطرح کردن نامه زمانی فراهم می شود که تعداد ایمیل های دریافتی به یک حد نصابی رسیده باشد و تعداد انگشت شمار ایمیل های ما نه تنها پشتوانه محکمی برای قرائت نامه نیست بلکه در صورت مطرح کردن نامه ممکن است شما را در معرض اتهام جانبداری از روستای آبکنار قرار دهند.

ما هم که دسترسی به نویسندگان نامه نداریم تا بدانیم با نوشتن نامه به جنابعالی چه هدفی دنبال می شد و خبر نداریم آیا تاکنون به هدفشان رسیده اند یا نه؟ ، فقط وقتی دیدیم هم ولایتی های ما در خواستی هایی دارند احساساتی شدیم و با حداقل امکانی که در اختیار داشتیم از این کار پشتیبانی کردیم و جالب اینکه مورد استقبال مدیریت محترم سایت های کرکان و آبکناری و بعضی از دوستان قرار گرفت.

البته ابدا" به این موضوع فکر نکرده بودیم که ممکن است نامه ای برای نرسیدن به مقصد نوشته شده باشد! بعضی وقت ها انسان بایستی چیزی بنویسد که نوشته باشد!

لذا چنانچه در روزهای آینده از مدیریت وبلاگ باشگاه که در واقع متولی اصلی هستند ایمیلی برای حمایت از این ابتکار دریافت نکردید، مشخص می شود که مشکلات بر طرف شده و برای اینکه ایمیل های ما چند نفر روی دستتان باقی نماند ،  پیشنهاد می شود در اسرع وقت Delete شوند و بی خیال موضوع شوید و یا اگر تمایل داشتید می توانید چند روز بیشتر  در inbox خود حفظ نمایید.

تلفنی هم که به شما شده احتمالا" یک دلسوز از آبکنار است برای اصرار بیشتر به شما که نامه باشگاه را در برنامه نود مطرح فرمایید ، هرچند از معذوریت شما بی اطلاع هستند.

زیاده عرضی نیست - موفق باشید.