آبـکـنـار مـا

مـطالـب فـرهنـگـی خـطـه زیبـای آبـکـنـار

دکتر علیرضا دهباش
ساعت ٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٩/۱٦  کلمات کلیدی:

طرح یک ایده سازنده از آقای دکتر علیرضا دهباش،

 ضمن تشکر از آقای دکتر دهباش در راستای ایجاد انگیزه در دانش آموزان آبکناری و توجه بیشتر به مقوله علم و دانش ، خرسندیم که  پیشنهاد ایشان را عینا" انتشار می دهیم، باشد که مورد توجه دوستداران علم ودانش قرار گیرد و یادمان باشد به همان میزان که نوجوانان و جوانان ما را به سمت تحصیل و کسب علم سوق دهیم، آن ها را از دام های انحرافی که بر سر راهشان گسترده خواهد شد، دور می کنیم.

 

با سلام و درود به همه آبکناری های عزیز در سراسر میهن با تشکر از جنابعالی که در راه اعتلای نام آبکنار زحمت می کشید و با توجه به اینکه بعلت مشغله فراوان نمی توانم به موقع در وبلاگم ( آبکنار جوان) مطلب بنویسم از شما خواهشمندم جهت ایجاد انگیزه در دانش آموزان و توجه بیشتر به مقوله علم و دانش این ایده را مطرح و پیگیری نمائید. طرح معرفی دانش آموز برترآبکنار . ماه. برای این کار لازم است با مدارس آبکنار هماهنگی انجام شود تا هر مدرسه دانش آموز نمونه خود را معرفی نماید و از طریق این سایت عکس و خبرش منتشر شود همچنین می توان خیرین و علاقمندان به علم و دانش را ترغیب نمود تا برای تامین جوایز برای دانش آموزان نمونه پیشقدم شوند. ضمنا می توان در مناسبتهای اجتماعی و مراسم عمومی نیز از این دانش آموزان تقدیر نمود. بدون شک چنین حرکتی می تواند دستاوردهای اجتماعی بسیار مفیدی برای آبکنار داشته باشد و در آینده بعنوان الگویی برای سایر روستاها و شهرها معرفی گردد.همه با هم دست به دست دهیم به مهر  تا که میهن خویش کنیم آباد دکتر علیرضا دهباش (آبکنار جوان)

همانگونه که مشاهده می فرمایید کلیات طرح توسط ایشان ترسیم شده و بطور خلاصه سه گروه در آن نقش آفرینی خواهند کرد که در یک سو ی آن کلیه دانش آموزان مدارس آبکنار قرار دارند  و در سوی دیگر تمام خیرین و نیکوکاران که پشتیبان دانش آموزان ساعی و نخبه هستند و به عبارت دیگر اسپانسرهای طرح می باشند.

در میان دو گروه فوق تیمی امین و درست کار ، دلسوز و عاشق مکانیزم  اجرایی کردن ایده را تدوین و راهبری خواهند کرد.

منتظر اعلام آمادگی و پیشقدم شدن در حمایت از علم و دانش و جوانان،  همچنین پیشنهادات تکمیلی همه عزیزان هستیم.

از سایت ها و وبلاگ های فعال در خطه زیبای ما  استدعا می کنیم اطلاع رسانی کنند.

بقول دوستان عزیزمان

- پیمان سیف زاد : یا علی

- بهرام رستاک : فدای صفای شما

- م. آبکناری : شاد زی  سایه دار سبز خوی

  • مشاهده می شود که مدیریت محترم سایت وزین کـــــرکـــــان مثل همیشه در حمایت  از طرح های سازنده پیشقدم شده و پیشنهاد آقای دکتر دهباش را در همان روز اول انتشار منعکس کرده اند ، جا دارد تشکر ویژه  برای این اقدام داشته باشیم.