تسلیت

اطلاع یافتیم آقای شاپور شفیع زاده همسایه دیوار به دیوار ما چشم از جهان فرو بستند و امروز 29 آبان در مراسمی کم نظیر به خاک سپرده شدند.

ضمن ابراز تأسف از بروز این ضایعه ،  به خانواده بزرگ شفیع زاده بویژه فرزند برومندش آقا سینا تسلیت عرض می کنیم و برای تک تک آنان آرزوی صبر و بردباری داریم.

روحش شاد و یادش گرامی

××××××××××××××××

جناب آقای مسعود بلوکی

در گذشت مادر بزرگوارتان را تسلیت می گویم و آرزوی صبر برای شما و خاندان بزرگ شما دارم.

/ 9 نظر / 25 بازدید
سید موسی خاتمی

دوست عزیز و گرامی جناب آقای مسعود بلوکی درگذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای این عزیز آمرزش میطلبیم . روحشان شاد و یادشان گرامی

رضا طاهری

جناب آقای بلوکی عزیز، از دست دادن مادر گرامی را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می کنیم و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزو می کنیم

جاویدپورهادی

اقای مسعود بلوکی داماد و دوست گرامی غم از دست دادن مادر عزیزت را بهت تسلیت عرض میکنم و برای شما و بازماندگار صبر و سلامتی خواستارم.

مهرداد

گویا نسلی که با خون دل ما را به سرانجام رساند، همه در حال خداحافظی با ما هستند. یکباره خبر درگذشت چند عزیز در یک روز؟ جناب بلکوکی، میدانم هیچ چیز سخت تر از سوگواری برای مادر نیست. برایتان صبر فروان آرزو می کنم و در این اندوه بزرگ خود را با شما همدرد می دانم. همچنین باخبر شده ایم که مادر نظرزادها هم جان به جان آفرین تسیلم کرد. امیدوارم این زخم آخرشان باشد.

مهرداد

جناب طاهری بله، این خبر تکان دهنده را از سوی یکی از کاربران ما همین امروز شنیده ایم. بشددت امروز دلم گرفته. برای سیناجان هم آرزوی بردباری و صبر فراوان دارم. از لطف شما هم ممنونم. گرچه کار هر روز ما مرور وبلاگ شما و سایر وبلاگهای آبکناریهای عزیزمان است.

فرزاد هخامنشي

سينا جان خبر ناگوار رحلت پدر بزرگوارتان آقا شاهپور مهربان،داغدارم کرد و سوگوار.مصيبت وارده را به جنابعالي تسليت گفته و بقاي عمر جنابعالي و بازماندگان محترم را از خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

جاوید پورهادی

دوستان گرامی سهیل - سامان و سینای گرامی درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما و مادر عزیزتان تسلیت میگویم امیدوارم در این ایام خوب روحش قرین رحمت بشود . به امید حق

فرزاد هخامنشي

مسعود عزيز، از خبر ناگوار وفات مادر مهربانت متالم گشتم و سوگوار.مرا نيز در عزاي خويش شريک بدان و داغدار.

سينا شفيع زاده

جناب طاهري گرامي از اين كه در وبلاگ پر مخاطبت بخاطر مصيبت وارده به خانواده شفيع زاده ابراز همدردي فرموديد سپاسگزارم همچنين از همه دوستاني كه با ارسال پيام تسليت،محبت خود را به هم ولايتي هاي خود نشان مي دهند متشكرم . روح همه در گذشتگان قرين رحمت الهي. آمين