آقای فردوسی پور

آقای فردوسی پور سلام،

 

 

 

ما می خواستیم ایمیل های ما به دست شما برسد تا بتوانیم به شما این پیام را برسانیم که باشگاه اتحاد آبکنار همان چند نفر نیستند که نامه نوشته اند و ما همه از اعضای باشگاه یا هواداران آن هستیم .

ما می خواستیم از ظرفیت رسانه ای که شما برای ورزش کشور ایجاد کرده اید استفاده کنیم و با جلب نظر جنابعالی و مطرح کردن نامه در پر بیننده ترین برنامه ورزشی، سوژه ای هم به دست مسئولین ورزش منطقه داده باشیم تا به خدمت رسانی بر انگیخته شوند.

ولی از قرار معلوم امکان مطرح کردن نامه زمانی فراهم می شود که تعداد ایمیل های دریافتی به یک حد نصابی رسیده باشد و تعداد انگشت شمار ایمیل های ما نه تنها پشتوانه محکمی برای قرائت نامه نیست بلکه در صورت مطرح کردن نامه ممکن است شما را در معرض اتهام جانبداری از روستای آبکنار قرار دهند.

ما هم که دسترسی به نویسندگان نامه نداریم تا بدانیم با نوشتن نامه به جنابعالی چه هدفی دنبال می شد و خبر نداریم آیا تاکنون به هدفشان رسیده اند یا نه؟ ، فقط وقتی دیدیم هم ولایتی های ما در خواستی هایی دارند احساساتی شدیم و با حداقل امکانی که در اختیار داشتیم از این کار پشتیبانی کردیم و جالب اینکه مورد استقبال مدیریت محترم سایت های کرکان و آبکناری و بعضی از دوستان قرار گرفت.

البته ابدا" به این موضوع فکر نکرده بودیم که ممکن است نامه ای برای نرسیدن به مقصد نوشته شده باشد! بعضی وقت ها انسان بایستی چیزی بنویسد که نوشته باشد!

لذا چنانچه در روزهای آینده از مدیریت وبلاگ باشگاه که در واقع متولی اصلی هستند ایمیلی برای حمایت از این ابتکار دریافت نکردید، مشخص می شود که مشکلات بر طرف شده و برای اینکه ایمیل های ما چند نفر روی دستتان باقی نماند ،  پیشنهاد می شود در اسرع وقت Delete شوند و بی خیال موضوع شوید و یا اگر تمایل داشتید می توانید چند روز بیشتر  در inbox خود حفظ نمایید.

تلفنی هم که به شما شده احتمالا" یک دلسوز از آبکنار است برای اصرار بیشتر به شما که نامه باشگاه را در برنامه نود مطرح فرمایید ، هرچند از معذوریت شما بی اطلاع هستند.

زیاده عرضی نیست - موفق باشید.

/ 5 نظر / 55 بازدید
مهرداد

جناب طاهری با سلام البته که هدف شما از این نوشته کار درست و نیت خیر است. در این هیچ شکی نمی توان داشت. اما نگارش چنین نوشته هایی از سوی مدیر یک وبلاگ چندان خوشایند نیست. آقای فردوسی پور وظیفه بازتاب نامه دوستان خوب باشگاه اتحاد را در برنامه خود ندارد. برنامه او به بازتاب رویدادهای مهم ورزشی کشور تعلق دارد، نه به چگونگی شکل گیری باشگاههای نوپای ایران در این یا آن شهر. نگاه شما در این نوشته نگاهی نیست که بتواند تاثیرگذار باشد. یکنوع قهر بی اساس و توقع بی پایه از کسی که مجری یک برنامه ورزشی ست و وظائف او نیز تعریف شده است. وظیفه هر آبکناری حمایت از باشگاه اتحاد و کوشش در جهت دستیابی به قله هایی باید باشد که کسانی چون آقای فردوسی برای بازتاب کوششهای آن خود پیشقدم بشوند. ما نمی توانیم در معادلات واقعی خودمان ادعا کنیم که حالا که کسی به کسی نیست دو تا سه تا می شود شانزده تا! پیش از اینکه در رسانه از کس یا کسانی توقع داشته باشیم، باید در بطن رویدادها درست حضور داشته باشیم تا بتوانیم هویت خودمان را به ثبت برسانیم. از صراحتم پوزش می طلبم. اما اگر جای شما باشم، این نوشته را از روی وبلاگ برمی دارم. موفق باشید.

جاویدپورهادی

با سلام جناب طاهری گرامی با احترام باید بگویم بنده فکر می کنم به غیر از ما ها که پیگیر این کار شده ایم خود بچه های باشگاه از نوجوانان و جوانان هم به سایت نود مراجعه کنند و با آوردند نام و سن و سالشون از عادل خان بخواهند دردشان را بگوش مسئولین برسانند بارها ما دیده ایم کسانی با نشان دادن مثل نداشتن آبخوری و کمبود بعضی از امکانات در برنامه نود به نتیجه رسیده اند و این کار هم بچه های خود باشگاه را هم مسئولیت پذیر می نماید و نکته مهمتر هم میتونه این باشد جلوی سواستفاده بعضی ها که در همه حال سعی میکنند حرف درست کنند را میگیرد مثل کسانی که می گویند فلانی ها چرا اینقدر پیگیر این کار هستند باید حتما منافعی باشد که این آقایان مهربان شده اند . باید کاری کرذد در زجر و خوی همه شریک باشند. به امید حق اولین نفر بنده از طرف مانی پورهادی به عادل فردوسی پور نامه نوشته ام . سربلند باشید

مهرداد

جناب طاهری پیشنهاد شما را با جان و دل گوش کردم و چند بار دیگر خواندم. برداشت نادرست این کوچک همان است که برایتان نوشته ام. حالا شما زحمت بکشید، نوشته را بدهید یکی از عزیزان دور و برتان با صدای بلند برایتان بخواند. از همانجا که می فرمائید ما می خواستیم بگوئیم که "این باشگاه همان چند نفر نیستند" تا آنجا که می فرمائید " پیشنهاد می شود در اسرع وقت دیلیت شوند و بی خیال موضوع شوید..." جناب طاهری! قرار نیست ما در ابوعطا بخوانیم و نامش را بگذاریم دستگاه ماهور! موفق باشید!

سید موسی خاتمی

جناب طاهری عزیز عرض سلام و پوزش از تاخیر ....اگر موافق باشید نامه ای دیگر با متنی خلاصه تر تهیه کنیم و با اشاره به نامه اول از همه دوستان بخواهیم با ذکر نام و مشخصاتشان ذیل نامه را امضا کنند تا توجه رسانه ملی و برنامه نود را بیشتر به این موضوع جلب نمائیم پیروز باشید

محسن -گمنام-

آقای روستازاده عزیز سلام این دل نوشته تقدیم به وبلاگ شماست .خسته نباشید شب است و از ناله ها بی خبریم روزها را به تلخی و درد در گذریم فردا را ندیده ، سخن از درد می گوییم ای من و خلق ، بخدا از خدا بی خبریم