قدم نورسیده مبارک ......

 

قدم نو رسیده مبارک.....

تولد سایت جدید با محتوای فرهنگی ، هنری و ادبی را به فال نیک بگیریم و استقبال کنیم از عرصه  های نوین برای حضور فرهیختگان آبکناری.

همانطور که مدیریت سایت آبکناری در معرفی مقدماتی سایت نوبنیاد آورده اند خانه ای است متعلق به " نویسندگان و شاعران ما، به هنرمندان و بزرگان ما، به همه آنها که برای آبکنار حرمتی بجا گذاشته اند و همه آنها که در همین راستا آستین بالا زده اند. به ورزشکاران ما که امروز در سکوهای بلند ورزش ایران ایستاده اند و به شاعران آبکناری و آبکناریهای شاعری که در کنج بی نامی زیباترین سروده ها را سروده اند"

وبلاگ آبکنار ما در پیامی  بشرح زیر فعال شدن وبگاه فرهنگی آبکناری را به مدیریت سایت تبریک گفته و پیوند آنرا  بلادرنگ ایجاد کرده است:

آقای مهرداد آبکناری،

ضمن عرض سلام و تبریک برای فعال کردن این خانه فرهنگی ، برایتان آرزوی توقیق دارم و امیدوارم هم ولایتی های عزیز ما با استفاده از این فضا برای ایجاد همدلی بیشتر و رفاقت و دوستی و تشریک مساعی پیوند روز افزونی با زادگاه خود برقرار کنند.
یک بار دیگر تمایل دارم صحبت آن کاربر محترم سایت آبکناری  را که متأسفانه اسمشان در خاطرم نیست تکرار کنم و بسط دهم و آن اینکه اگر روستای زیبای ما به حکم جغرافیا در انزوا قرار گرفته ، می توان از فضاهای مجازی برای شناساندن ظرفیت های بالقوه آن بیشترین بهره را برد و از بن بست تا حدودی خارج کرد.
در حالی که امکان گسترش جاده ای آبکنار در آینده نزدیک میسر نیست، بایستی ما از بزرگراه اینترنت و مراکز مجازی بیشتر از سایر هم وطنان استفاده کنیم.
بنویسم و بنویسم و بنویسیم ، زیبا و شیرین بنویسیم، محترمانه و با عشق بنویسیم ، خیرخواهانه و منصفانه بنویسیم ، منطقی و واقع گرایانه بنویسیم ،  توفیق هم ولایتی هایمان را توفیق خود بدانیم و به آن افتخار کنیم ، فروتنی و تواضع را منش خود قرار دهیم ، یادمان باشد با کوچک نشان دادن دوستان خود به بزرگی نمی رسیم، نسبت به بزرگان و کسانی که برای آبکنار زحمت کشیده اند و از جان مایه گذاشته اند قدردان باشیم.
جا دارد مجددا” از  آقای مهرداد آبکناری برای کوشش هایش در فراهم کردن زمینه جهت گردآمدن هر چه بیشتر آبکناری های عزیز حول محور آبکنار زیبا تشکر کنیم.
یادآوری این  نکته ضروری است که  ما روستاهای مجاور را از خود جدا نمی دانیم چرا که حداقل در محرومیت جغرافیایی تماما” در یک سطح قرار داریم. لذا دست همه دوستانمان در تربه بر ، اشپلا ، خمیران ، کرکان ، سیاخاله سر و شیله سر و ضیابر و غیره را می فشاریم.

 

/ 2 نظر / 104 بازدید
کرکان

[گل][گل][گل] به امید فعالیت تمامی روستاهای غرب انزلی در دنیای مجازی موفق و سربلند باشید

جاویدپورهادی

با سلام و ارادت بدور از تمام حب بغضها کار بسیار قشنگی هستش ولی با این همه انتقاد از مدیر محترم آن سایت جای کمی تامل دارد چه بسا با گسترش این کار دشمنی و کینه جویی بیشتر از گذشته نمود پیدا کند بنده به عنوان شخص کوچکی از این جماعت فقط آرزوی موفقیت میکنم و روراست هم به شما بگویم جناب طاهری بنده جای شما بودم لطف مدیر محترم سایت آبکناری را نمی پذیرفتم چه بسا بلاگ شما استقلال خودش راز دست بدهد و زیر لوای جای دیگری باشد .جناب طاهری بنده به عنوانه یک دوست فقط نظرخودم را میگویم و خدا نکرده جسارت نمیکنم...